رد کردن لینک ها

سرشار از ویتامین

اسید سیتریک

it is all about food.

اسید سیتریک


فروش جوهر ليمو در اصفهان
جوهر ليمو چيست ؟
اسيد ليمو يا اسيد سيتريک يک اسيد ملايم معدني با فرمول ساختاري C6H8O7 مي باشد. دليل نام گذاري اين ماده, وجود آن در ترکيب ليمو ترش و ساير مرکبات است به طوري که در حدود 8% وزني اين گونه ميوه جات را تشکيل مي دهد.
توليد جوهر ليمو
ساليانه ميليون ها تن اسيد سيتريک در جهان توليد مي شود که به عنوان تنظيم کننده pH, طعم و اسانس و در توليد مواد شوينده مصرف مي شود. کشور چين بزرگ ترين توليد کننده اسيد سيتريک در جهان است. طبق براورد ها در سال 2007 ميلادي در حدود 160 ميليون تن سيتريک اسيد در جهان توليد شد که نيمي آن توسط کشور چين بوده است.
فروش عمده اسيد سيتريک اصفهان
فروش جوهر ليمو در اصفهان
جوهر ليمو چيست ؟
اسيد ليمو يا اسيد سيتريک يک اسيد ملايم معدني با فرمول ساختاري C6H8O7 مي باشد. دليل نام گذاري اين ماده, وجود آن در ترکيب ليمو ترش و ساير مرکبات است به طوري که در حدود ?% وزني اين گونه ميوه جات را تشکيل مي دهد.
توليد جوهر ليمو
ساليانه ميليون ها تن اسيد سيتريک در جهان توليد مي شود که به عنوان تنظيم کننده pH, طعم و اسانس و در توليد مواد شوينده مصرف مي شود. کشور چين بزرگ ترين توليد کننده اسيد سيتريک در جهان است. طبق براورد ها در سال ???? ميلادي در حدود ??? ميليون تن سيتريک اسيد در جهان توليد شد که نيمي آن توسط کشور چين بوده است.
فروش عمده اسيد سيتريک
موارد کاربرد جوهر ليمو
در حدود ??% از کل توليد اسيد سيتريک در توليد نوشابه ها و آب ميوه ها به عنوان تنظيم کننده اسيديته و به عنوان طعم دهنده مي باشد. در توليد بستني به عنوان امولسيفاير و در توليد کارامل براي جلوگيري از شکرک زدن کاربرد دارد. همچنين از آن به عنوان سرکه بي بود در منازل سود برده مي شود.
در توليد مواد آرايشي و بهداشتي در همه گونه کرم و لوسيون و ژل کاربرد داد.
نوع صنعتي آن به منظور توليد مواد شوينده مصرف مي شود.
فروش جوهر ليمو
واردات و فروش جوهر ليمو يا اسيد سيتريک خوراکي و صنعتي به صورت خشک و آبدار از کشور چين با خلوص و کيفيت درجه يک و قيمت مناسب به منظور استفاده در صنايع مختلف توليدي و غذايي

عطاری حاج حسین فیض مند و پسران

 فروش عمده محصولات عطاری در اصفهان و کشور

فروش اسید سیتریک در عطاري حاج حسين فيض مند و پسران
فروش اسید سیتریک در عطاري حاج حسين فيض مند و پسران
خريد اسید سیتریک در عطاري حاج حسين فيض مند و پسران
خريد اسید سیتریک در عطاري حاج حسين فيض مند و پسران

با ما در تماس باشید برای لیست قیمت
WHATSAPP
سلام! برای گفتگو در WhatsApp بر روی یکی از اعضای ما در زیر کلیک کنید