رد کردن لینک ها

سرشار از ویتامین

جوش شیرین

it is all about food.

جوش شیرین


فروش جوش شيرين

فروش بي‌کربنات سديم يا فروش جوش شيرين با فرمول NaHCO? يکي از نمکهاي سديم در ترکيب با کربنيک اسيد است که تنها يک هيدروژن اسيدي اين ترکيب با سديم جايگزين شده‌است. اين ترکيب، بي‌بو و بي‌طعم است که کمي داراي خاصيت بازي است و به صورت پودر سپيد يا بلورين است. بي‌کربنات جاذب رطوبت و بوگير است.

اين ترکيب ماده براي متخلخل کردن خمير نان استفاده مي‌شود و نيز براي کم کردن اسيد معده و درمان سوزش آن به کار مي‌رود.

  • فروش جوش شيرين چيني
  • فروش جوش ايراني
  • فروش جوش شيرين
  • فروش جوش شيرين در اصفهان
  • فروش عمده جوش شيرين در اصفهان
  • خريد جوش شيرين در اصفهان

جوش شيرين از مواد اوليه آشپزي در آشپزخانه بوده است، اما اين ماده همچنين نقش مهمي را در دنياي زيبايي بازي مي کند. اين ترکيب ارزان قيمت، انتخابي فوق العاده براي درست کردن محصولات زيبايي دست ساز خانگي وگزينه اي مناسب براي مراقبت از مو محسوب مي شود. در اينجا مي توانيد نحوه استفاده از آن را بخوانيد:

??ممانعت از ايجاد لکه هاي عرق بر روي لباس و بوي بد بدن

جوش شيرين را با مقدار کمي آب مخلوط کنيد تا به شکل خمير مرطوبي درآيد، سپس اين خمير را به عنوان يک خوشبو کننده طبيعي به زير بغل خود بماليد.

جوش شیرین درخشان کننده مو ها

همه ما مي دانيم که موها براي احيا و بازسازي خود به ترکيبات مهم و ويژه اي نياز دارند. مقدار کمي جوش شيرين را به شامپوي خود اضافه کرده و طبق معمول هر روز موهايتان را با اين ترکيب بشوييد. اين کار به شامپو يک پوشش تازه داده و باعث مي شود که تاثير بيشتري بر روي سلامت موها داشته باشد.

سفيد کننده دندان ها

براي ساختن يک محلول سفيد کننده دندان، يک قاشق غذاخوري جوش شيرين را با ? قطره پراکسيد هيدروژن در يک ظرف کوچک مخلوط کنيد تا خمير يکنواختي به دست آيد. اگر لازم بود به اين خمير چند قطره آب بيافزاييد. سپس اين خمير را با استفاده از مسواک به دندانها بکشيد و بگذاريد تا ? دقيقه روی دندان ها بماند.

سپس، يک بار ديگر با خمير دندان معمولي مسواک بزنيد و در انتها دهانتان را با آب بشوييد. براي نتيجه بهتر، اين عمل را يک بار در هفته تکرار کنيد. اگر اين کار نتيجه رضايت بخشي برايتان نداشت، بگذاريد اين خمير 5 دقيقه بر روی دندانها بماند، ولي بيش از 10 دقيقه مضر بوده و ممکن است باعث حساسيت دندانها گردد.

احيا و بازسازی ناخن و پوست

آيا دفعات زيادي از ژل هاي مانيکور براي بهبود ناخنهايتان استفاده کرده ايد؟ آيا ناخنهايتان زبر و ناسالم هستند؟ با استفاده از جوش شيرين و آب گرم خميري درست کنيد و آن را روي ناخنها و پوست اطراف آنها بماليد تا نرم شوند. مابقي آن را نيز مي توانيد به دستهايتان بماليد و مشاهده کنيد که تاثير مطلوبي در نرمي پوستتان دارد.

لايه بردار

جوش شيرين لايه برداري شگفت آور و کاملا طبيعي مي باشد. فقط کافيست، مقدار کمي از آن را در کف دستتان با آب مخلوط کرده و آن را بر روي کل صورتتان ماساژ دهيد. از بين برنده فوري سلولهاي مرده پوست. کاملا طبيعي و بدون مواد شيميايي و در نتيجه ايده آل براي پوست!

فروش جوش شيرين در اصفهان

فروش عمده جوش شيرين در اصفهان

خريد جوش شيرين در اصفهان

عطاری حاج حسین فیض مند و پسران

 فروش عمده محصولات عطاری در اصفهان و کشور
  • فروش جوش شیرین در عطاري حاج حسين فيض مند و پسران
  • فروش جوش شیرین در عطاري حاج حسين فيض مند و پسران
  • خريد جوش شیرین در عطاري حاج حسين فيض مند و پسران
  • خريد جوش شیرین در عطاري حاج حسين فيض مند و پسران
با ما در تماس باشید برای لیست قیمت
WHATSAPP
سلام! برای گفتگو در WhatsApp بر روی یکی از اعضای ما در زیر کلیک کنید