رد کردن لینک ها

سرشار از ویتامین

جوش شیرین

جوش شیرین


فروش جوش شیرین

فروش بی‌کربنات سدیم یا فروش جوش شیرین با فرمول NaHCO? یکی از نمکهای سدیم در ترکیب با کربنیک اسید است که تنها یک هیدروژن اسیدی این ترکیب با سدیم جایگزین شده‌است. این ترکیب، بی‌بو و بی‌طعم است که کمی دارای خاصیت بازی است و به صورت پودر سپید یا بلورین است. بی‌کربنات جاذب رطوبت و بوگیر است.

این ترکیب ماده برای متخلخل کردن خمیر نان استفاده می‌شود و نیز برای کم کردن اسید معده و درمان سوزش آن به کار می‌رود.

  • فروش جوش شیرین چینی
  • فروش جوش ایرانی
  • فروش جوش شیرین
  • فروش جوش شیرین در اصفهان
  • فروش عمده جوش شیرین در اصفهان
  • خرید جوش شیرین در اصفهان

جوش شیرین از مواد اولیه آشپزی در آشپزخانه بوده است، اما این ماده همچنین نقش مهمی را در دنیای زیبایی بازی می کند. این ترکیب ارزان قیمت، انتخابی فوق العاده برای درست کردن محصولات زیبایی دست ساز خانگی وگزینه ای مناسب برای مراقبت از مو محسوب می شود. در اینجا می توانید نحوه استفاده از آن را بخوانید:

??ممانعت از ایجاد لکه های عرق بر روی لباس و بوی بد بدن

جوش شیرین را با مقدار کمی آب مخلوط کنید تا به شکل خمیر مرطوبی درآید، سپس این خمیر را به عنوان یک خوشبو کننده طبیعی به زیر بغل خود بمالید.

جوش شیرین درخشان کننده مو ها

همه ما می دانیم که موها برای احیا و بازسازی خود به ترکیبات مهم و ویژه ای نیاز دارند. مقدار کمی جوش شیرین را به شامپوی خود اضافه کرده و طبق معمول هر روز موهایتان را با این ترکیب بشویید. این کار به شامپو یک پوشش تازه داده و باعث می شود که تاثیر بیشتری بر روی سلامت موها داشته باشد.

سفید کننده دندان ها

برای ساختن یک محلول سفید کننده دندان، یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را با ? قطره پراکسید هیدروژن در یک ظرف کوچک مخلوط کنید تا خمیر یکنواختی به دست آید. اگر لازم بود به این خمیر چند قطره آب بیافزایید. سپس این خمیر را با استفاده از مسواک به دندانها بکشید و بگذارید تا ? دقیقه روی دندان ها بماند.

سپس، یک بار دیگر با خمیر دندان معمولی مسواک بزنید و در انتها دهانتان را با آب بشویید. برای نتیجه بهتر، این عمل را یک بار در هفته تکرار کنید. اگر این کار نتیجه رضایت بخشی برایتان نداشت، بگذارید این خمیر 5 دقیقه بر روی دندانها بماند، ولی بیش از 10 دقیقه مضر بوده و ممکن است باعث حساسیت دندانها گردد.

احیا و بازسازی ناخن و پوست

آیا دفعات زیادی از ژل های مانیکور برای بهبود ناخنهایتان استفاده کرده اید؟ آیا ناخنهایتان زبر و ناسالم هستند؟ با استفاده از جوش شیرین و آب گرم خمیری درست کنید و آن را روی ناخنها و پوست اطراف آنها بمالید تا نرم شوند. مابقی آن را نیز می توانید به دستهایتان بمالید و مشاهده کنید که تاثیر مطلوبی در نرمی پوستتان دارد.

لایه بردار

جوش شیرین لایه برداری شگفت آور و کاملا طبیعی می باشد. فقط کافیست، مقدار کمی از آن را در کف دستتان با آب مخلوط کرده و آن را بر روی کل صورتتان ماساژ دهید. از بین برنده فوری سلولهای مرده پوست. کاملا طبیعی و بدون مواد شیمیایی و در نتیجه ایده آل برای پوست!

فروش جوش شیرین در اصفهان

فروش عمده جوش شیرین در اصفهان

خرید جوش شیرین در اصفهان

عطاری حاج حسین فیض مند و پسران

 فروش عمده محصولات عطاری در اصفهان و کشور
  • فروش جوش شیرین در عطاری حاج حسین فیض مند و پسران
  • فروش جوش شیرین در عطاری حاج حسین فیض مند و پسران
  • خرید جوش شیرین در عطاری حاج حسین فیض مند و پسران
  • خرید جوش شیرین در عطاری حاج حسین فیض مند و پسران