رد کردن لینک ها

سرشار از ویتامین

سیاه دانه

it is all about food.

سیاه دانه


فروش سياه دانه
سياه دانه چيست؟
سياه دانه طعمي تلخ دارد و به عنوان ادويه در مواد غذايي به خصوص ترشيجات استفاده مي شود.اين دانه بومي جنوب غربي آسياست و از قديم به عنوان ضد انگل، ضد باکتري و مسهل استفاده مي کردند. مصرف سياه دانه براي زنان شيرده مفيد است زيرا باعث افزايش ترشح شير مي شود. نام هاي ديگر سياه دانه، سياه تخمه، سرنيچ سياه، سنوخ سياه، کمون اسود، شونيز، شونوز و کمون هندي است.
فروش سياه دانه
خواص روغن سياه دانه
مصرف روغن سياه دانه در برنامه غذايي در کاهش قند خون، تعادل فشارخون، بهبود آرتروز و التهاب لثه م?ثر است و کليه و مجاري ادرار را تصفيه مي کند.
تسکين روماتيسم با روغن سياه دانه
يک فنجان روغن سياه دانه را گرم کنيد. سپس قبل از خواب آن را در محل درد بماليد و خوب ماساژ دهيد. بعد محل مورد نظر را با يک تکه پارچه پشمي باندپيچي نموده و استراحت کنيد.
خواص و فوايد سياه دانه در طب سنتي و نسخه هاي گياهي درماني
سياه دانه براي درمان سرگيجه و درد گوش :
يک قاشق مرباخوري عسل را با چند قطره روغن سياه دانه مخلوط کرده و هر صبح ناشتا، ميل کنيد. اين کار را حداقل تا ?? روز ادامه دهيد.
سياه دانه براي درمان اسهال :
يک قاشق غذاخوري سياه دانه ي آسياب شده را با نصف استکان عصاره ي تره تيزک (شاهي) مخلوط کرده و پس از صرف غذا در سه وعده ميل نماييد.
سياه دانه براي درمان ديابت نوع ?:
مصرف تنها ?گرم سياه دانه در روز ميزان قند خون و هموگلوبين گليکوزيه (HbA1C) را کاهش مي دهد. همچنين قادر است عملکرد سلول بتا را افزايش داده، در حالي که مقاومت به انسولين را کم مي کند.
سياه دانه براي درمان عفونت با هليکوباکتر پيلوري:
خواص ضد تشنجي سياه دانه به طور سنتي شناخته شده است. بر اساس مطالعات به عمل آمده برخي بيماري ها چون صرع که در برابر داروهاي مدرن مقاوم هستند، به راحتي با مصرف عصاره سياه دانه قابل درمان اند. چرا که اين دانه ها قادرند تشنج را به طور عجيبي کاهش دهند.
سياه دانه براي درمان فشار خون بالا:
افراد مبتلا به اين مشکل مي توانند تنها طي مدت دو ماه درمان شوند. کافي است دوبار در روز و ??? ميلي گرم عصاره سياه دانه را مصرف کنند.
سياه دانه براي درمان آسم:
آزمايشات انجام شده بر روي تعداد زيادي حيوانات مبتلا به آسم به وضوح نشان مي دهد که اثرات سياه دانه (همراه با آويشن) نتايج بسيار چشمگيري را نسبت به داروهاي معمولي دارد.بنابر ديگر آزمايشات نوشيدن آب جوش به همراه عصاره سياه دانه اثرات بسيار مطلوبي را براي افراد مبتلا به آسم و راههاي هوايي آنها دارد.
سياه دانه براي درمان سرطان روده بزرگ:
اين سرطان رشد يافته را مي توان با استفاده ازعصاره سياه دانه به راحتي متوقف کرده و از مصرف داروهاي شيميايي مضر در امان ماند. تحقيقات دامي نشان مي دهد که روغن سياه دانه بدون داشتن عوارض جانبي، اثرات عجيبي را بر روي موشهاي سرطاني داشته است.

عطاری حاج حسین فیض مند و پسران

 فروش عمده محصولات عطاری در اصفهان و کشور

فروش سیاه دانه در عطاري حاج حسين فيض مند و پسران
فروش سیاه دانه در عطاري حاج حسين فيض مند و پسران
خريد سیاه دانه در عطاري حاج حسين فيض مند و پسران
خريد سیاه دانه در عطاري حاج حسين فيض مند و پسران

با ما در تماس باشید برای لیست قیمت
WHATSAPP
سلام! برای گفتگو در WhatsApp بر روی یکی از اعضای ما در زیر کلیک کنید