رد کردن لینک ها

سرشار از ویتامین

فلفل سفید

it is all about food.

فلفل سفید


فروش فلفل سفيد
فروش فلفل سياه، سفيد، قرمز و سبز، همه از يک گياه تهيه مي‌شوند. رنگ ‌فلفل به زمان برداشت و شيوه عمل آوردن آن بستگي دارد. فلفل فوايد زيادي دارد. مصرف فلفل سيستم هاضمه را تقويت مي‌کند و به گردش خون سرعت مي‌بخشد.
قرن‌ها پيش فلفل براي اروپائيان ادويه‌اي کمياب و باارزش بود که آن را تنها در کشورها‌ي دوردست مي‌توانستند تهيه کنند. البته هنوز هم فلفل از همين کشورها به اروپا صادر مي‌شود، اما ديگر نه تنها ادويه‌اي نادر نيست بلکه يکي از نام‌آشناترين و پرطرفدارترين ادويه‌ها است که مي‌توان آن را تقريبا روي هر ميزي کنار نمک پيدا کرد.
خاستگاه فلفل از مناطق گرمسير و مرطوب آسيا است. گياه فلفل قرن‌ها پيش در منطقه “مالابار” در جنوب هند کشت مي‌شده است.
کاشت فلفل به تدريج در کشورهاي نزديک به منطقه مالابار هم که آب و هواي مشابهي دارند رايج شده است، از جمله سريلانکا، مالزي، اندونزي و تايلند. در حال حاضر صادرکنندگان جديدي مانند ويتنام و برزيل به جمع اين کشورها پيوسته‌اند.
فلفل پيش از بسته‌بندي بايد ابتدا از ساق و برگ و گرد و خاک جدا شود. فلفل پس از خشک شدن در رنگ‌هاي سياه، قرمز و سفيد يافت مي‌شود. انواع فلفل متناسب با کيفيت و رنگ و بو، قيمت‌هاي متفاوتي دارند.
خواص فلفل
فلفل پرزهاي چشايي را تحريک مي‌کند و پيامي ‌به معده مي‌فرستد که باعث ترشح اسيد هيدروكلوريک و در نتيجه هضم بهترغذا مي‌شود. اسيد هيدروکلوريک براي هضم پروتئين‌ها و ديگر مواد غذايي در معده ضروري است.
هنگامي‌كه مقدار اسيد هيدروكلوريك بدن كافي نباشد، غذا به مدت طولاني در معده باقي مي‌ماند كه منجر به سوء هاضمه مي‌شود. به‌علاوه، فلفل تعريق و ادرار را افزايش مي‌دهد. فلفل همچنين اثرات مفيد آنتي اكسيدان و آنتي باكتريال مؤثر را در خود نشان داده است

عطاری حاج حسین فیض مند و پسران

 فروش عمده محصولات عطاری در اصفهان و کشور

فروش فلفل سفید در عطاري حاج حسين فيض مند و پسران
فروش فلفل سفید در عطاري حاج حسين فيض مند و پسران
خريد فلفل سفید در عطاري حاج حسين فيض مند و پسران
خريد فلفل سفید در عطاري حاج حسين فيض مند و پسران

با ما در تماس باشید برای لیست قیمت
WHATSAPP
سلام! برای گفتگو در WhatsApp بر روی یکی از اعضای ما در زیر کلیک کنید